tsitaadid
ACCESS CONSCIOUSNESS

Küsimused küsimused küsimused!
Access on üks võimas tööriist, millega on võimalik lahti lammutada kõik, mida oled püüdnud siin ilmas omaenese jõul lahendada. Lihtsalt öeldes, kui oled läbi aegade alateadvuses edasi kandnud mingit probleemi või põhimõtet, mis Sind ei teeni, siis selle tehnikaga on võimalik selle juured lõpuks läbi lõigata. Nüüd ja kohe! Täie kerguse ja rõõmuga!
Kõige veidram ja naljakam on asja juures see, et see on nii lihtne ja mänguline ja toimib! Ole mees ja ainult esita küsimusi.
Kogu Access Consciousness tehnika põhimõte on selles, et ole kogu aeg küsimises ja ära vastuseid otsi. Küsi oma küsimus ja jää ootele, nagu väike laps. Ole põnevil ja täis ootusärevust.
Kuidas saab veel paremaks minna?

Access Bars
Access Barsi tehnika põhineb samuti küsimisel ja mõistusemeele, mis kipub meie eest kõik ära otsustama ja analüüsima, „ülekavaldamisel“.
Barse kasutatakse selleks, et lihtsustada muutusi kõigis oma eluvaldkondades.
Access Barsi tehnikaga on meil võimalik kustutada ja hävitada kõik „kellegi“ poolt „kirja pandud“ reeglid ja põhimõtted, mida me oleme omaks võtnud, kuid mis meid ei teeni ja mis ei ole meie omad. Meil on võimalik hävitada omaenese loodud põhimõtted ja piirangud, mis takistavad meil elamast täisväärtuslikku elu. Access Barsi tehnikaga on võimalik minna probleemide juuretasandile ja katkestada kõik sidemed.
Kogu süsteem on nagu viirusetõrje, mis hävitab Sinule mittevajalikud autopiloodil töötavad failid.
Need kustutatakse ja hävitatakse, et asemele saaks tulla uus ja uskumatu. Mis veel võimalik on?
Access Barsi tehnikaga saad vabaks ja saad teadlikuks iseenda , kui piiritu olendi, olemasolust. Sa oled võimsam, kui Sa üldse arvatagi oskad.

Seanss
Seansiks varu aega 1-1,5h. Kogu töö seansi ajal käib Sinu peaga. Peas on 32 punkti, mille puudutamine kutsub esile erinevad küsimused, mida Sinult küsima hakkan. Sa ei pruugi nendest küsimustest üldse arugi saada ja see ei ole isegi vajalik. Ole lihtsalt lubamises ja ära analüüsi toimuvat.
Mina pean Access Consciousness tehnikaid väga võimsateks ja tõhusateks. Muutused toimuvad koheselt ja üks küsimus, mis alati tekib, on: kuidas see võimalik on?
Nii et kui oled muutusteks valmis, anna tuld!

Kas sa oled valmis muutusteks?
Mis veel võimalik on?

access bars_2