tsitaadid
RASEDUS

Kristalliteraapiat ja Ingellikku Reikit võib julgesti teha lapseootel emadele. Väga tõhus on ka Access Bars tehnika.
Öeldakse, et ema kõhus olev beebi dikteerib, mida ema teeb, mida mõtleb ja kuidas käitub. Nii on ka teraapiatega – beebi suunab ema teraapiasse. Miks ta seda teeb? Beebid tajuvad maailma teisel tasandil. Nad tajuvad kõike, mis ema on oma kehasse talletanud – õnne, rõõmu, hirme, muresid – kõiki emotsioone. Ja kui beebil jääb ema kõhus nö ruumi väheks, siis suunabki ta ema teraapiasse. Teraapias viiakse emast välja liigsed pinged, emotsioonid, informatsioon, mida nii emal kui beebil vaja ei ole. Tulemuseks on see, et beebi tunneb ennast ema kõhus suurepäraselt ja ema rasedus kulgeb dünaamiliselt.

Oma kogemuse põhjal võin öelda, et olen lapseootel emadele teinud mõlemat, nii kristalliteraapiat (koos inglitega) kui Access Barsi tehnikat. Tulemused on olnud hämmastavad. Ühe kliendiga tegelesin juba enne rasedust. Probleemiks oli mitterasestumine ja seda juba pikka aega. Olin tema kõrval kogu rasedusaja, tehes regulaarselt teraapiaid ja seljavalude korral kristallimassaaži. Ka sünnitusel olin talle koos kristallidega tugiisikuks ning sünnitus kulges täie kerguse ja dünaamilisusega.

Kui lapseootel naisel on rasedusega probleeme, on soovitav käia esimesel 6 kuul teraapias kord kuus. Edaspidi juba vastavalt vajadusele.

Sinu beebi on väga teadlik oma vajadustest!

rasedus ja teraapia