tsitaadid
INGELLIK REIKI
Nii ilus ja peen energia – tingimusteta armastus, helgus, puhtus.
Inglid ümbritsevad meid kõikjal. Inglid on erapooletud. Nad ei sekku mitte kunagi ise meie ellu, nad ootavad valvsalt meie palveid, et meid teenida ja meie soove täita.

Mina usaldan ingleid ja suhtlen nendega iga päev. Mul on olemas oma kaitseingel, kes järgneb mulle alati ja igale poole. Nad on väga armsad ja nendest kiirgab tingimusteta armastust.
Ingellik Reiki on uus tervendussüsteem. Veel paarkümmend aastat tagasi ei oleks olnud selle teostamine võimalik. Kuid nüüd, kus inimkonna energiavibratsioonid on pideval tõusuteel ning Ülestõusmise Protsess on kiire, aitab ingellik energia läbida kogu seda teekonda sujuvalt ja leebelt.
Ingelliku Reiki teraapia sobib absoluutselt kõigile, kes otsib lõõgastust, rahu, tasakaalu, juuretasandil tervendust, kergust mõtetes ja olemises, vabanemist vanadest sissejuurdunud mustritest.
Ingellik Reiki sobib rasedatele, imikutele, väikelastele, täiskasvanutele ja ka loomadele - kõigile.
Mina kasutan Ingelliku Reiki seansil ka kristalle, mis tugevdavad seansi mõju veelgi. Samuti kutsun kristalliteraapia seansil abiks inglid või ülestõusnud meistrid. Kõike vastavalt vajadusele.

Seanss
Ingelliku Reiki seansiks varu aega 1-1,5h.
Sa lamad täies rahus ja lõõgastuses, Sa oled täielikus lubamises ja vastuvõtmises. Mina ühendun inglitega, valgusolenditega, Ülestõusnud Meistritega ja olen kanaliks, misläbi/mida mööda voolab kõige kõrgem ja puhtam energia Sinu kehadesse just sinna, kus seda kõige enam vaja on.
Ingelliku Reiki-energiaga on võimalik tervendada probleemide/haigusseisundite algpõhjusi, mis võivad ulatuda Sinu eelmistesse eludesse. Tihti on nii, et me kanname kaasas eelmistes eludes lahendamata probleeme. Ja kanname senikaua, kuni blokeeringud on eemaldatud ja valguse- ja armastuseenergiaga täidetud.
Peale seanssi teeme kokkuvõtte ja räägime oma tundmustest. Seansi mõju kestab üsna kaua, isegi kuni 4 nädalat. Kogu selle aja jooksul ole avatud ja tähelepanelik erinevatele märkidele, unenägudele, situatsioonidele, mis Sinu ellu tulevad. Omad inglitega tugevamat sidet ning nad soovivad Sulle informatsiooni edastada.
Seanssidel soovitan käia kord nädalas ja seda 4 korda järjest. Edaspidi, et inglienergiaga pidevalt ühenduses olla ja end tasakaalus hoida, soovitan seansse võtta kord kuus.

Kaugseansid
Ingellikku Reikit on võimalik teha distantsilt – kaugseansina.
Kaugseansse on soovitav teha regulaarselt. Oma mõjult on need tugevamad, kui neid teha iga nädal samal päeval ja kellaajal. Kui see aga võimalik ei ole, pole vaja muretseda, kõik toimib.

Tule koge Ingellikku Reikienergiat – midagi nii puhast ja ülevat!

ingellik_reiki_1

ingellik_reiki_2

kristalliteraapia_3